top of page
  • Jak už jsem psala ve článku - O mně, jako malá jsem mívala návštěvy od jinud. Nevěděla jsem co nebo kdo to je. Proč za mnou chodí. Co s tím dělat. Jak a s kým mluvit o pocitu, že vám pořád někdo stojí za zády,  jakási energie, která vás pronásleduje, chodí za vámi, nedá vám pokoj, děsí vás...

 

  • Několik let jsem se zoufale snažila zbavit strachu, být statečná, a neujišťovat se stále, že za mnou nikdo nestojí. Dokonce jsem si dělala večerní stezky odvahy na záchod po tmě :) To byly  doslova infarktové stavy. Několik let jsem pátrala po odpovědích, než jsem pochopila a naučila se s těmito energiemi pracovat.

  • Každé místo má svou historii, kde se odehrávaly různé situace a události. Ty po sobě zanechaly stopy a energie, které nás mohou ovlivňovat v našem žití. Pokud vy nebo vaše dítě prožíváte u sebe doma nebo na jiném místě podobné pocity, věřte, že nejste sami. Kolem nás je spousta takových míst. 

 

  • Energetická očista prostoru vám pomůže se těchto energií a strachů zbavit. Tuto očistu provádím pomocí terapeutických nástrojů přímo na místě, kde je potřeba.

Kontakt     732 646 592

bottom of page